fan
Polityka prywatności newslettera

Jednym z nadrzędnych celów Firmy „FAN” jest dostarczanie najświeższych i najistotniejszych informacji związanych z produktami oferowanymi przez nasza firmę. Szanujemy przy tym prywatność Użytkowników. Poniżej publikujemy zasady oraz sposób gromadzenia i przetwarzania danych związanych z obsługą elektronicznego newslettera informacyjnego Firmy „ FAN”.

Gromadzenie i wykorzystanie danych
 1. Otrzymywanie elektronicznego newslettera wymaga podania wyłącznie adresu e-mail. Do tego celu przeznaczony jest moduł NEWSLETTER dostępny na stronie głównej Firmy „FAN”.
 2. Podając swój adres email na stronie www.fan.info.pl wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, w szczególności adresu poczty elektronicznej, przez Firmę „FAN” będący administratorem danych.
 3. Pozyskiwane dane wykorzystywane są wyłącznie w celu przesyłania bieżących promocji oraz najistotniejszych informacji o produktach oraz obsługi korespondencji.
 4. Firma „FAN” dba o bezpieczeństwo danych osobowych udostępnionych przez Użytkowników, w szczególności poprzez stosowną ochronę tychże danych osobowych oraz ich zabezpieczenie przed dostępem osób nieuprawnionych.
 5. Administrator nie udostępnia przekazanych mu danych jakimkolwiek podmiotom trzecim.
 6. Adresy email będą przechowywane w bazie kontaktów poczta.wp oraz poczta.op.
 7. Dane podawane są dobrowolnie, jednak ich niepodanie uniemożliwia otrzymywanie newslettera.
 8. Subskrybent newslettera w każdym momencie ma możliwość rezygnacji z jego dalszego otrzymywania. W tym celu należy kliknąć w link rezygnacji (stopkę rezygnacji) będący nieodzownym elementem każdego newslettera.
 9. Prawa Użytkownika
 10. Osoba, której dane dotyczą, ma:
  • prawo dostępu do treści swoich danych osobowych,
  • prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania,
  • prawo do przenoszenia danych,
  • prawo wniesienia sprzeciwu,
  • prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratora
 11. W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na adres: pphu_fan@op.pl.
 12. Newsletter ten ma charakter informacyjny.
 13. Subskrypcja newslettera jest całkowicie bezpłatna.
Podstawa prawna

Na podstawie art. 13​ u​st. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016 r.), zwanego dalej RODO, informuję, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest ICN Finanse Izabela Sobkowicz Sp. K. z siedzibą w 20-148 Lublin, ul. Związkowa 26. Dane kontaktowe Inspektora Ochrony Danych to: iod@icnfinanse.pl. Przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych odbywać się będzie w zakresie niezbędnym do zrealizowania obowiązku wynikającego z przepisu ​obowiązujących przepisów ​ prawa ​ dotyczących ochrony danych osobowych. Pani/Pana dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania przesyłane przy użyciu formularza kontaktowego. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo do ich uzupełnienia ,​ sprostowania ​​. Pani/Pana zgoda na przetwarzanie danych osobowych może w każdej chwili zostać cofnięta przez wysłanie wiadomości e-mail na adres biuro@icnfinanse.pl z adresu, którego zgoda dotyczy. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy RODO. Informujemy, że Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. Informujemy również, że nie jest Pani/Pan profilowany a Pani/Pana dane nie będą przekazywane poza europejski obszar gospodarczy ani udostępniane innym podmiotom.

Zmiana polityki prywatności

Firma „ FAN” zastrzega sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności. Nowa polityka prywatności obowiązuje użytkowników od momentu udostępnienia jej pod adresem www.fan_info.pl.